RÓŻNORODNOŚĆ Z PRZYSZŁOŚCIĄ

KÖNIG METALL jako pracodawca

Ten kto u nas pracuje, nie pracuje byle gdzie: od 1901 roku KÖNIG METALL jest synonimem innowacyjnych, dostosowanych do klienta rozwiązań z metalu, które stanowią wytyczne dla różnych branż i zakresów stosowania. Wiemy lepiej niż inni, komu zawdzięczamy naszą wiodącą pozycję na rynku międzynarodowym: naszym pracownikom, którzy ciągle podążają nowymi drogami, by spełnić wymagania naszych klientów.

Dla nas jako przedsiębiorstwa rodzinnego i nowoczesnego pracodawcy jest to zrozumiałe, by tworzyć środowisko pracy, w którym nasi pracownicy mogą optymalnie rozwijać swój potencjał: zachęcamy ich do nowych pomysłów i wspieramy silne strony oraz umiejętności. Żyjemy w duchu zespołu, nagradzamy zaangażowanie i tworzymy miejsca pracy – na dzisiaj i jutro.

Pracownicy KÖNIG METALL szanują to, co nas wzmacnia nas i ma dla nas znaczenie:

Zrozumienie wartości przedsiębiorstwa rodzinnego
Na wszystkich płaszczyznach naszego przedsiębiorstwa dbamy o traktowanie z szacunkiem innych osób. Ważna jest dla nas pełna zaufania współpraca między działami i na zewnątrz. Wspieramy przejrzystą komunikację oraz odpowiedzialność własną każdego pracownika.

Urozmaicone zadania we wszystkich działach
Jako przedsiębiorstwo zajmujące się obróbką metalu, które opracowuje indywidualne, innowacyjne rozwiązania dla wymagających klientów, to co nadzwyczajne staje się naszą codzienna pracą. Nie ma szans na monotonię w KÖNIG METALL – również na obszarze produkcyjnym. Tutaj szczególną uwagę zwracamy na to, by nasi pracownicy regularnie zmieniali się podczas wykonywania przypisanych zadań.

Proste hierarchie z krótkim procesem decyzyjnym
Nasze hierarchie są proste, a drzwi zawsze otwarte: nasz zespół kierowniczy zawsze wysłucha problemów naszych pracowników i znajdzie wspólną drogę do jak najlepszego rozwiązania.

Miejsce na innowacyjne pomysły i przestrzeń do samodzielnej pracy
To co pcha karierę naszych pracowników do przodu, pcha do przodu również nas. Dlatego też wspieramy profesjonalny rozwój naszych pracowników poprzez różnorodne możliwości kształcenia. Umożliwiamy do nich elastyczny dostęp np. poprzez czasową nieobecność w pracy lub wsparcie finansowe.

Współpraca ponad działami
Tylko wspólnie mamy siłę i możemy odnieść sukces!

Wypłata taryfowa
Nasze wynagrodzenia opierają się na umowie taryfowej branży metalurgicznej i elektrycznej.

Zostań częścią naszego przedsiębiorstwa rodzinnego!
W naszej głównej siedzibie Gaggenau zatrudniamy obecnie 650 pracowników. Chcielibyśmy, by nasza rodzina dalej się rozwijała i dlatego szukamy Państwa! Niezależnie, czy szukacie Państwo nowej pracy czy kształcenia z najlepszymi perspektywami na przyszłość – jako prawdziwy gracz zespołowy, który codziennie z radością udowadnia swoje umiejętności i zaangażowanie, firma KÖNIG METALL oferuje pracę, która idealnie do Państwa pasuje.

Jeżeli chcą Państwo zostać częścią naszej firmy, wyślijcie do nas aplikację – zarówno w odpowiedzi na nasze oferty pracy, jak i z własnej inicjatywy. Czekamy na Państwa!